Technology

Szymański ustrzelił bramkę i został bohaterem drużyny polskiej! Niesamowite emocje w dodatkowym czasie gry starcia z kadrą Anglii!

09.09.2021, 10:40 0 komentarzy
Szymański ustrzelił bramkę i został bohaterem drużyny polskiej! Niesamowite emocje w dodatkowym czasie gry starcia z kadrą Anglii!

Od niemal dekady zwracamy uwagę na fakt, iż narodowa kadra Polska rozgrywająca pojedynki na Stadionie Narodowym bywa niesamowicie ciężka do pokonania. Tracimy gole na tym obiekcie naprawdę naprawdę rzadko i warto podkreślić, iż duża w tym zasługa piłkarskich kibiców z Polski. W momencie, gdy Narodowy Stadion wypełnia się do ostatniego krzesła zawodnicy naszej kadry dostają dodatkowego zastrzyku umiejętności. W kwalifikacjach do mundialu w Katarze podopieczni selekcjonera Sousy prezentują się do tej chwili nieźle, jednakże ich dyspozycja daleka jest od perfekcji. Polskich reprezentantów w środowy wieczór czekał naprawdę trudny sprawdzian, jakim z całą pewnością był mecz z wicemistrzami Europy. To jak ciężkim przeciwnikiem w dziejach starć polskiej narodowej kadry są piłkarze angielscy ma świadomość tego każdy piłkarski sympatyk z Polski. Nie można było sobie pozwolić na wątpliwości w przypadku jak ten, gdyż niesamowicie ważne było zgarnięcie jak największej ilości oczek.

Przed tym starciem polska kadra narodowa była z góry skazana na przegraną. Bardzo dobrze bez cienia wątpliwości zwrócić uwagę na fakt, iż gracze z Polski z reguły mocno mobilizują się na pojedynki z dużo potężniejszymi. Podczas tego spotkania było tak samo i należy podkreślić, przez chwilę można było nawet myśleć, że polska kadra narodowa rywalizować może o wygraną z narodową drużyną Anglii. dla kadry narodowej Polski to okazało się bardzo ciężkie spotkanie i bez najmniejszych wątpliwości warto ich pochwalić za walkę do zakończenia meczu. Zdawało się, że może to być zakończenie nadziei o korzystnym rezultacie, w sytuacji, gdy gola w minucie osiemdziesiątej ustrzelił Harry Kane. Narodowa kadra Polska przez cały czas poszukiwała szansy do zdobycia gola i nie miała w planach poddać się. W dodatkowym czasie pojedynku, który doliczył arbiter bramkę na wagę rezultatu remisowego zdobył piłkarz AEK-u z Aten Damian Szymański. Bez wątpienia była to przyjemna okoliczność w przypadku tego młodocianego zawodnika. W rozrachunku ostatecznym polska narodowa drużyna wyłuskała korzystny rezultat na stadionie w Warszawie w pojedynku z kadrą narodową Anglii i takim sposobem w dalszym ciągu posiada bardzo duże szanse na dostanie się do mundialu.

Zostaw komentarz