Technology

Niewesołe zakończenie przygody Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Pokazana przez niego piosenka zbyt przeciętna na miejsce w finale konkursu Eurowizji!

26.05.2021, 11:13 0 komentarzy
Niewesołe zakończenie przygody Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Pokazana przez niego piosenka zbyt przeciętna na miejsce w finale konkursu Eurowizji!

Należy rozumieć to, że Polska zwykle nie imponowała wielbicieli dobrej muzyki w okresie konkursu Eurowizji. Naszym najwybitniejszym sukcesem z reguły jest kwalifikowanie się do części finałowej konkursu, w którym zdobywaliśmy odległe pozycje. Eurowizję odroczono w poprzednim roku, gdyż panowała epidemia koronawirusa, która powstrzymała nie tylko Stary Kontynent, lecz także cały świat. W odbywającej się w tym roku edycji przedstawicielem naszego narodu w trakcie konkursu Eurowizji został Brzozowski, który miał marzenie wprawić w zachwyt wielbicieli dobrej muzyki przyśpiewką o tytule "The Ride". Dużo reporterów nie było uradowanych z wyboru przedstawiciela naszego narodu, lecz finalnie do wymiany nie doszło. Przykro iż musieliśmy ponownie rozstać się z konkursem Eurowizji wcześniej, niż byśmy tego chcieli. Brzozowski, który reprezentował Polskę w trakcie turnieju Eurowizji nie skokietował fanów muzyki z Europy i z powodu tego został wyeliminowany na etapie półfinału sześćdziesiątego piątego konkursu europejskiej piosenki.

Bez żadnych wątpliwości widzowie z Polski są już niesamowicie znużeni tego rodzaju rozwojem sytuacji. "The Ride" a więc przyśpiewka przedstawiona przez Brzozowskiego była po prostu przeciętna i należy być tego świadomym. Nie ma niczego pasjonującego w tym kawałku co mogłoby wprawić w uniesienie sympatyków dobrej muzyki w Europie. Jest to któraś z kolei edycja konkursu Eurowizji, w trakcie którego przedstawiciel Polski nie umie zakwalifikować się do finału. Od wielu lat dobieranie ambasadorów Polski na turniej europejskiej piosenki nie idzie Polakom najlepiej i bez wątpienia możemy zauważyć to. Bardzo dobrze w takim przypadku liczyć na to, iż w przyszłych latach nasz reprezentant zdoła zakwalifikować się do pojedynku finałowego o zwycięstwo w konkursie europejskiej piosenki. W przypadku takiej sytuacji naprawdę kluczowe jest to, żeby wytypować odpowiedniego reprezentanta, który zdoła zaczarować europejską publikę. W przeciwnym razie ponownie nie będziemy mieć szans do występu finałowego w zawodach piosenki europejskiej.

Zostaw komentarz