Wkrótce pojawi się najnowszy system uwierzytelniania na Netflix. Podział konta ze znajomymi stanie się w znacznym stopniu cięższe!

08.06.2021, 09:05 0 komentarzy
Wkrótce pojawi się najnowszy system uwierzytelniania na Netflix. Podział konta ze znajomymi stanie się w znacznym stopniu cięższe!

Znacznie bardziej niespokojni są entuzjaści filmowych ekranizacji a także seriali, gdyż z Internetu napływają przykre ogłoszenia. Zwana jako Netflix platforma internetowa VOD planuje wstrzymać użytkownikom podzielność kont. Do chwili obecnej była to naprawdę poręczna i niezwykle popularna funkcja. Kilku abonentów płaci za tylko jeden abonament i oni mają możliwość przebywać w różnych budynkach. W rozrachunku ostatecznym strona internetowa z VOD Netflix nie ogłosiła kompletnego obostrzenia współdzielenia kont, jednak zadecydowała utworzyć pewne utrudnienie. Strona VOD Netflix planuje zastopować kont dzielenie płatnikom, którzy nie gromadzą się w jednym domu. Na telewizorowym ekranie widnieć będzie powiadomienie, które ma na celu wymusić na płatniku uwierzytelnienie tego, że to on jest głównym właścicielem. Lider pośród serwisów internetowych VOD ma zamiar wysłać potwierdzający ciąg liczb na konkretny adres albo telefoniczny numer. Osoby korzystające z abonamentu muszą w takim przypadku o tym pamiętać, iż nadchodzą przeobrażania w używaniu z portalu internetowego VOD Netflix.

Tagi:

Zostaw komentarz