Technology

Reprezentacja Francji nie zdoła wygrać pucharu Euro 2020, ponieważ została ograna! Niesamowita ekipa Szwajcarii zaliczyła awans do ćwierćfinałowej fazy rozgrywek Mistrzostw Starego Kontynentu!

30.06.2021, 16:05 0 komentarzy

W poniedziałkowy wieczór wielbiciele piłki nożnej byli świadkami niesamowitego pojedynku na stadionie w Bukareszcie. Starcie pomiędzy reprezentacją Szwajcarii, a kadrą Francji zafundowało bardzo dużo niesamowitych emocji, a niezbyt dużo ludzi liczyło na to. Dopiero po konkursie jedenastek mogliśmy ujrzeć wygranego meczu, a gwiazdy obu drużyn prezentowali się imponująco. Zawodnicy narodowej drużyny Francji wyśmienicie rozpoczęli drugą połowę, kiedy to 2 trafienia ustrzelił Benzema, jednak pierwsi bramkę strzelili piłkarze szwajcarskiej kadry narodowej. Mogło się wydawać, iż ogromne emocje podczas tego meczu w tym momencie się skończyły, w chwili gdy na 3:1 gola zaliczył Paul Pogba. Piłkarze kadry szwajcarskiej nie chcieli jednak poddawać się i ku zdziwieniu wszystkich doprowadzili do rezultatu remisowego. Główny sędzia tego pojedynku był bez wyjścia i był zmuszony zaprosić zawodników na dodatkowe trzydzieści minut meczu. O wyniku pojedynku musiały zadecydować rzuty karne, gdyż dodatkowy czas rozgrywki również nie zapewnił końcowego rozstrzygnięcia. Nieznacznie skuteczniejsza podczas konkursu rzutów karnych okazała się szwajcarska kadra, która zwyciężyła wynikiem pięć do czterech. Z reprezentacją Hiszpanii będą toczyć bój gracze kadry szwajcarskiej w 1/4 finału.