Powraca kolejna edycja Top Model!

24.09.2020, 12:20 0 komentarzy
Powraca kolejna edycja Top Model!

Program TVN-u o nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury ale też przede wszystkim Joanna Krupa jako prowadząca to gotowy przepis na sukces, czego dowodzą tysiące widzów zbierających się przed odbiornikami telewizyjnymi. Po etapie castingów i bootcampu w odcinkach gościnnie pojawia się sporo cenionych i znanych osób w przestrzeni modowej, na przykład redaktorki pism, rozpoznawalne modelki lub fotografowie światowej sławy.

W ramach tego sezonu w szranki staje 14 uczestników, wśród których znalazły się również osoby posiadające złoty i srebrny bilet. Bilet w kolorze złota jury przyznaje osobie, która w ich ocenie najbardziej może nadawać się do roli modela lub modelki, w skutek czego ten uczestnik natychmiast przechodzi do domu Top Model. Z kolei srebrny bilet to głos osób głosujących online, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i automatycznie trafi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Jakie jest główne założenie Top Model?

Top Model oferuje nie tylko zaistnienia w świecie modelingu, a także pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, więc co sezon zgłasza się mnóstwo zainteresowanych osób. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do wykonania różnorodne konkurencje, które będą sprawdzać, czy odnajdą się oni w prawdziwym świecie mody. Zadaniem sędziów jest ocenienie ich zmagań i zadecydowanie o tym, który z uczestników opuszcza program w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrotu do programu po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki interwencji Michała Piróga, który czuwa zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modeli a do tego okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W obecnym sezonie poznamy, który z nich okaże się dziewiątym zwycięzcą programu Top Model. walczy całkiem sporo interesujących modelek i modeli, dlatego z pewnością warto będzie śledzić kolejne odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz