Technology

Pol'and'Rock Festival 2018

01.08.2018, 15:28 0 komentarzy
Pol'and'Rock Festival 2018

Pierwszy raz największy i jeden z najbardziej znanych festiwali w naszym kraju, odbył się jako Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbywał się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i jak co roku przyciąga ogromne rzesze fanów granej tam muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego szybki rozwój wpływało nie tylko rosnące zainteresowanie miłośników muzyki, ale co za tym idzie, coraz większa liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z początkowych dwóch na trzy, powiększyła się ilość występów zagranicznych artystów oraz liczba osób zainteresowanych festiwalem. Od dłuższego czasu liczba „woodstockowiczów” oscyluje między 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, a porządku pilnują odpowiednie służby, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Festiwal ten nie jeden raz nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Ale to nie jest wszystko, co jest doceniane przez jego uczestników. Osoby, które od lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival wypełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, uczestnicy mogą porozmawiać z wyjątkowymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji oraz pogłębić wiedzę z wielu tematów.

Możesz być pewny – warto przeżyć choć raz cudowne chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje ogromna szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w cudownej atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Zostaw komentarz