Technology

Niemiecka ekipa zdobyła mistrzostwo Starego Kontynentu do lat 21! W finałowym spotkaniu piłkarze niemieckiego zespołu zwyciężyli drużynę Portugalii!

07.06.2021, 11:57 0 komentarzy

Ekipa niemiecka po przerwie dwuletniej powraca na europejski tron w piłce nożnej młodzieżowej. Zawodnicy szkoleni przez trenera Kuntza triumfowali po bardzo wspaniałym starciu z ekipą z Portugalii wynikiem 1:0. Dla reprezentantów zespołu niemieckiego to był trzeci pod rząd finałowy pojedynek młodzieżowych Mistrzostw Europy. Niemieccy gracze w trakcie 2 poprzednich pojedynków 2 razy grali z ekipą Hiszpanii. Niemiecka reprezentacja w 2017 roku zwyciężyła hiszpańską kadrę. 2 lata później zawodnicy hiszpańskiej kadry narodowej zrewanżowali się i wygrali w batalii finałowej 2:1. W tym przypadku ekipa z Niemiec musiała zmagać się z portugalską reprezentacją, która także marzyła o tym aby wygrać to wyjątkowe trofeum. Zawodnicy z Niemiec jednak finalnie świętowali sukces wynikiem 1:0, a rozstrzygającego gola strzelił Nmecha w pierwszych minutach odsłony numer dwa.