Technology

Kilku reprezentantów odsuniętych z polskiego zespołu! Trener Sousa zaprezentował w tym tygodniu listę graczy reprezentacji naszego kraju na Starego Kontynentu Mistrzostwa!

24.05.2021, 14:32 0 komentarzy
Kilku reprezentantów odsuniętych z polskiego zespołu! Trener Sousa zaprezentował w tym tygodniu listę graczy reprezentacji naszego kraju na Starego Kontynentu Mistrzostwa!

O zaprezentowaniu się w turnieju na mistrzowskim poziomie myśli spora ilość młodych chłopców, których marzeniem życiowym jest gra profesjonalna w futbol. Nie powinno nikogo dziwić to, że piłka nożna to w aktualnej chwili najbardziej popularna sportu dyscyplina na Starym Kontynencie. Od lat wczesnych chłopaki rywalizują o to, aby w kolejnych latach grać spotkania na najbardziej legendarnych boiskach światowego futbolu. ścieżka do zostania zawodnikiem nie jest prosta i żąda bardzo dużo poświęceń i należy jednak zdawać sobie sprawę z tego. I z tego chociażby powodu chłopaki, którym się udało wzbudzają bardzo często zawiść ale i jednocześnie poważanie pośród własnych rówieśników. W połowie kolejnego miesiąca zaczną się europejskie mistrzostwa w piłce nożnej, w których rywalizować będą 24 ekipy. Znaczy to z całą pewnością, że na wielbicieli nożnej piłki czekają fantastyczne emocje. Turniej europejskiego czempionatu będzie ciągnąc się przez miesiąc, a więc bez cienia wątpliwości staniemy się obserwatorami bardzo dużej ilości trafień oraz spotkań piłki nożnej. Szkoleniowiec Paulo Sousa skonstruował listę graczy na starcia podczas Mistrzostw Europy, i dlatego w dzisiejszym tekście jednak chcielibyśmy skupić się na reprezentacji Polski.

Przedstawianie listy piłkarzy na wysokiej rangi zmagania jak na przykład Mistrzostwa Świata lub mistrzostwa Starego Kontynentu od paru dekad pobudza wśród wielbicieli piłki nożnej oraz dziennikarzy sportowych wielkie emocje w naszym kraju. Przytrafiały się w takich sytuacjach zwykle, które nie każdemu się podobały. W przypadku tych powołań było podobnie. Selekcjoner Paulo Sousa zaprezentował piłkarzy listę i bez wątpienia bardzo dużym zdziwieniem był brak na powołanych liście Kamila Grosickiego, który przez bardzo długi czas stanowił ofensywną siłę naszej ekipy. Piłkarz West Bromwich Albion od wielu miesięcy nie występuje trwale i to jest przyczyną główną tego, iż szkoleniowiec Paulo Sousa nie chciał powołać Kamila Grosickiego do drużyny polskiej reprezentacji na Starego Kontynentu mistrzostwa. W praktyce powołaliśmy bardzo drużynę narodową, która może walczyć o bardzo dobry rezultat na mistrzostwach Starego Kontynentu. Więc pozostaje nam oczekiwać na pierwszy pojedynek czempionatu europejskiego, w którym drużyna Polski będzie rywalizować z reprezentacją Słowacji.

Zostaw komentarz