Technology

Jeden z najlepszych skrzydłowych w historii europejskiej piłki nożnej odchodzi do PSG! Messi Lionel przestał być kapitanem Barcelony!

22.08.2021, 09:15 0 komentarzy
Jeden z najlepszych skrzydłowych w historii europejskiej piłki nożnej odchodzi do PSG! Messi Lionel przestał być kapitanem Barcelony!

Roszady transferowe drużyn futbolowych podczas pauzy pomiędzy zmaganiami ligowymi z pewnością robią wrażenie. Lecz to, co mogliśmy zobaczyć w trakcie letniego okienka transferowego zadziwiło bardzo dużo wielbicieli futbolu. Większość piłkarskich fanów była pewna, że Leo Messi zostanie reprezentantem Barcelony do końca swojej przygody z piłką. Jednak Barcelona ma finansowe problemy i zawodnik Argentyny nie miał wyjścia, był zmuszony zmienić zespół. Klubem, który podjął decyzję, aby zaproponować kontrakt dla kapitana argentyńskiej kadry okazał się Paris Saint-Germain. Zespół z Ligue 1 zaoferował Argentyńczykowi intrygującą ofertę kontraktu, którą były już piłkarz Barcelony podpisał. Należy mieć świadomość tego, że to bez cienia wątpliwości ważny moment w historii europejskiej nożnej piłki. Piłkarscy wielbiciele od tej chwili będą mogli oglądać grę Messiego na boiskach francuskich. Na pewno wiele osób będzie zainteresowane tym, w jaki sposób gracz z Argentyny sobie poradzi w nowym klubie. Argentyńczyk będzie tworzył tercet z takimi zawodnikami, jak Mbappe Kylian a także Neymar, co może zapewnić Paris Saint-Germain ogromną sumę pucharów.

Zostaw komentarz